KURUMSAL BESLENME DANIŞMANLIĞI

BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞI MERKEZİ

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Şirket veya kurumunuzun yüksek başarısı çalışanlarınızın verimliliği ile doğru orantılıdır. Çalışanlarınız kendilerini ne kadar sağlıklı ve mutlu hissederlerse, artan motivasyonları ile işte verimlilikleri, kuruma bağlılıkları o oranda artacaktır.

Doğru ve dengeli beslenmek kişilerin yaşam süresini, hayat kalitesini, sosyal beklentisini, ruhsal yapısını, fiziksel yapısını ve iş hayatındaki performansını doğrudan etkilemektedir. İş verimini arttırmak, sağlık harcamalarını düşürmek, kuruma bağlılığı arttırmak, çalışanların hafıza ve konsantrasyonunu güçlendirerek iş potansiyelini yükseltmek, moral ve motivasyonu arttırarak bu yönde devamlılığı sağlamak ve rakiplerin önünde olmak için “Kurumsal Beslenme Danışmanlığı” giderek önem kazanmaktadır.

Bir kurumdaki beslenme protokolleri ne kadar doğru ise işteki verimleri ve çalışanların performansları o kadar iyi olmakta ve kurumdaki başarı en üst seviyelerde olmaktadır.

Melis Destereci Kurumsal Beslenme Danışmanlığı kapsamında şirkete menü planlamasının yapılması, çalışanlarının beslenme bilgi seviyesinin arttırılmasına yönelik eğitim ve seminerler, çalışanların yağ-kas analizleri, sağlık workshopları ve üst düzey yöneticilere yönelik sağlıklı yaşam programlarının geliştirilmesi amacıyla hizmet sunulmaktadır.

Ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?

Ücretsiz olarak fiyat teklifi almak için bize hemen mesaj atın veya arayın!

×

Merhaba!

× Size nasıl yardımcı olabilirim ?